eSYS pro ir uzņēmums, kas gandrīz 5 gadus nodarbojas ar dažādu atkritumu savākšanu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir jahtu, kuģu un citu peldlīdzekļu radīto šķidro un cieto atkritumu apsaimniekošanas vadība. Uzņēmuma darbības virzieni ir saistīti arī ar drošības uzturēšanu ostas teritorijā – patrulēšana un ostas uzturēšanas koordinācijas centra darbības nodrošināšanu. Mēs esam izveidojuši dažādus pielāgotus IT risinājumus, lai padarītu efektīvāku atkritumu apsaimniekošanu un drošības pārvaldību ostās.

Mēs esam uzņēmums ar augstu sociālo atbildību, tāpēc nopietnu uzmanību pievēršam dažādiem apmācības procesiem par drošību uz ūdens, kas iekļauj peldēšanas un pirmās palīdzības sniegšanas apmācības, kā arī pasniedzam kursu par rīcību naftas un ķīmisko vielu noplūdes gadījumā (apmācības gan teorētiski, gan praktiski). Uzņēmums nodrošina ātrās reaģēšanas komandas darbību, kur īpaši apmācītais personāls var noteikt un savākt naftas un ķīmisko vielu noplūdes gan krastā, gan ūdeņos jebkurā diennakts laikā.

Uzsākot kuģu atkritumu apsaimniekošanu, mēs saskarāmies ar daudzām problēmām atkritumu šķirošanā un pārstrādē, kā arī bīstamo atkritumu atdalīšanā no nebīstamajiem atkritumiem. Ņemot vērā izsenis zināmo terminu, ka 1 kg atkritumu ir atkritumi, bet 10 t atkritumi ir resurss, būtiski ir spēt efektīvi apsaimniekot atkritumus un atslēga tam ir mobilitāte.

Strādājot ar lieliem atkritumu savākšanas uzņēmumiem Latvijā un Baltijas valstīs, mēs esam atklājuši līdzīgas problēmas atkritumu savākšanas un pārstrādes nozarē – mēs zinām, ka šīs problēmas var atrisināt tikai inovatīva pieeja un “ārpus kastes” domāšana. Mēs uzskatām, ka varam nodrošināt nepieciešamās prasmes, zināšanas un pieeju, lai sasniegtu mērķus.

Šajā uzņēmumā mēs esam spējuši apvienot elastīgas projektu un biznesa vadības prasmes ar zināšanām nekaitīgo un bīstamo atkritumu apsaimniekošanā un zināšanas dažādās IT sistēmās un mārketinga stratēģijas pieejā.

Noskaties video par mūsu ikdienu

Lai skatītos šo video, lūdzu, pieņemiet mārketinga sīkfailus. Uzzināt vairāk
Mēs esam komanda, kas šodien mainīs situāciju
— lai rīt dzīvotu efektīvāk.